MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stegpall 11244060
nr 1124 4060
Stegpall
1950-tal, höjd: 59 cm
Kondition: Slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 20:24:46
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)